چرم گاومیش اصل

قیمت چرم گاومیش اصل

چرم گاومیش اصل و طبیعی را چطور می توانیم تشخیص دهیم؟ چرم گاومیش چه کاربردهایی دارد و برای چه محصولاتی استفاده می شود؟ این نوع چرم طبیعی با چرم گاوی چه تفاوت هایی دارد؟ نحوه تعیین قیمت چرم گاومیش چگونه است؟

چرم گاومیش اصل

تشخیص اصل بودن چرم گاومیش

تشخیص صحت اصل بودن یا نبودن هر نوع چرم طبیعی یکی از مهمترین مسائلی ست که در زمان خرید چرمها به آن توجه می شود. یک سری آیتم هایی وجود دارد که حتی اگر تخصص چندانی هم در حوزه چرم طبیعی ندارید بتوانید تشخیص دهید.

  • بوی چرم: چرم طبیعی بوی خاصی دارد و چرم مصنوعی چون در داخل کارخانه تولید می شود بویی ندارد.
  • قسمت پشت چرم: پشت چرم طبیعی دباغی آنست و حالت کرک مانند دارد. اما چرمهای مصنوعی در قسمت پشتی مانند پارچه حالت تار و پودی دارند.
  • بافت چرم: بافت چرم طبیعی هیچگاه تکراری نیست و به صورت خاصی می باشد. اما چرم مصنوعی چون ساخت انسان است و در کارخانه تهیه شده در زیر دستگاه بافت یکسان و تکراری دارد.
یادداشت

در اینجا تنها به مواردی اشاره شد که به سادگی شما بتوانید تشخیص دهید. اما عوامل بسیاری هستند که به صورت تخصصی تر بررسی می شوند که در اینجا مجال پرداختن به آنها نیست.

چرم گاومیش اصل

تفاوت چرم گاوی و چرم گاومیش

چرم گاومیش نسبت به چرم گاوی از ضخامت بیشتری برخوردار است لذا معمولا برای تولید محصولاتی استفاده می شوند که نیاز به استحکام بیشتر یا ایستایی بالاتری دارند مانند کمربندهای چرمی مردانه، کیفهای اداری، برخی صندلی های چرمی و …
البته ناگفته نماند که چرم گاوی هم در ضخامت های مختلفی امروزه دباغی و تولید می شوند که هر ضخامتی برای ساخت محصولی خاص بهره گرفته می شود.

چرم گامیش اصل

تعیین قیمت چرم گاومیش اصل

برای تعیین قیمت چرم گاوی اصل و طبیعی چند عامل مهم تأثیرگذارند که به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • درجه کیفیت و مرغوبیت چرم
  • حجم سفارش و خرید
  • نوع مرکز خرید (دست اول بودن یا نبودن آن)
نکته

البته جای هیچگونه نگرانی در خصوص کیفیت و حتی قیمت چرمهای طبیعی همچون چرم گاومیش نیست چرا که در حال حاضر یک سری شرکت های بازرگانی همچون برند چرم شروین در سطح کشور فعال هستند و شما می توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی سفارش خود را ثبت نموده و بار را در هر شهری که مدنظرشان باشد تحویل بگیرند. حتی برای سفارشات صادراتی نیز مشکلی وجود ندارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *