چرم کروکودیل طبیعی

قیمت چرم کروکودیل طبیعی

چرم کروکودیل طبیعی تولید ایران است یا وارداتی ست؟ چطور می توان پوست چرم کروکودیل را تهیه کرد؟ چطور می توانیم تشخیص دهیم چرم اصل است یا طرح کروکودیل؟ قیمت چرم کروکودیل اصل به چه صورت است؟

چرم کروکودیل یکی از انواع پوستهای خاص است که در داخل ایران تولید و دباغی نمی شود و صرفا وارداتی ست. از این رو، علاوه بر اینکه خاص و کمیاب است، به دلیل نوسانات قیمت دلار در بازه های زمانی مختلف تفاوت قیمتی خواهند داشت.

چرم کروکودیل طبیعی

تشخیص چرم کروکودیل

چرم کروکودیل همانگونه که عنوان شد یکی از چرمهای خاص به شمار می رود؛ از این رو به نوعی گرانقیمت و لوکس به شمار می رود و کاملا وارداتیست. حتی به نوعی که طرح این نوع چرم را بر روی چرمهای دیگری مانند چرم گاوی و چرم بزی چاپ می زنند تا به این ترتیب هم از جذابیت و طراحی خاص آن بهره بگیرند و هم قیمت تمام شده مناسبتری داشته باشد.
برای تشخیص اینکه چرم کروکودیل اصل است یا بر روی چرمهای دیگر (چرمهای طبیعی و حتی مصنوعی) چاپ خورده، شما می توانید به راحتی این موضوع را چک کنید!

چرم کروکودیل طبیعی و اصلی شکل خود بدن کروکودیل است و برش خاص و ویژه آن را دارد که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

چرم کروکودیل طبیعی

اما طرح کروکودیلی یا چاپ کروکودیلی بر روی چرمهای طبیعی یا گاها مصنوعی قاعدتا تکرار می شود و بر روی شکل طبیعی گاوی یا بزی چاپ می شود یا بر روی چرمهای مصنوعی که شکلی مستطیلی دارند و به صورت متری عرضه می گردد.

چرم کروکودیل طبیعی

فروش چرم کروکودیل

از آنجا که هر قسمت از پوست بدن کروکودیل طرح خاصی دارد؛ فروش آن به صورت جلدی انجام می گیرد. ابعاد این نوع پوست از 1 تا 2 متری وجود دارد که با عرض حدودا 35 تا 48 سانت عرضه می گردد و به این ترتیب تولیدکنندگان محصولات لوکس چرمی می توانند از طرح های مختلف این نوع چرم بهره بگیرند.
از چرم کروکودیل برای تولید انواع محصولات زیبا و لوکس چرمی استفاده می شود که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • کیف های دستی چرمی زنانه و مردانه
  • کیف پول چرم زنانه و مردانه
  • قاب موبایل و تبلت
  • اکسسوری های چرمی شیک

تعیین قیمت چرم کروکودیل طبیعی

چرم کروکودیل اصل همانطور که اشاره شد به دلیل خاص بودن و کمیاب بودن و همینطور وارداتی بودنش قیمت نسبتا بالایی در میان چرمهای طبیعی دارد. اما این موضوع هم راهکار دارد! اگر شما برای خرید چرم کروکودیل مدنظرتان از مراکز دست اول و بدون واسطه خرید کنید قطعا قیمتها به طور قابل توجهی کاهش یافته و مناسبتر خواهد شد.
چرم شروین در کنار عرضه انواع چرم اصل، چرم کروکودیل طبیعی را هم به صورت بدون واسطه و به راحتی سفارش داده و خریداری کنید. حتی می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر سفارشتان را ثبت نمایید تا از واحد پشتیبانی شرکت با شما تماس گرفته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *