چرم طبیعی گاوی

قیمت عمده چرم طبیعی گاوی

چرم طبیعی گاوی چه انواع و مدلهایی دارد؟ هر کدام از این چرمها چه کارایی و کاربردهایی دارند؟ چطور می توان از قیمت عمده انواع چرم طبیعی به ویژه نوع گاوی مطلع شد؟ شرایط سفارش و خرید آنها در شهرهای مختلف کشور به چه صورت است؟
چرم طبیعی گاوی
انواع چرم طبیعی گاوی
* چرم گاوی کیفی
* چرم گاوی کفشی
* چرم گاوی مبلی
* چرم گاوی اشبالت
* چرم گاوی نبوک
* چرم گاوی کمربندی
* چرم گاوی وکیومی
کاربرد و کارایی چرم اصل گاوی
چرمهای گاوی از جمله چرمهایی در دنیای چرم هستند که کاربردهای بسیار زیاد و فوق العاده ای دارند و به همین جهت با استقبال بی نظیری از سوی تولیدکنندگان انواع محصولات چرمی، صادرکنندگان، فروشگاه داران چرمی در هر شهری از کشور همیشه مواجه می شوند:
* تهیه و ساخت انواع کیف چرمی
* تولید اکسسوارهای چرمی شیک و زیبا
* تهیه کفش های چرمی مردانه و زنانه
* ساخت ست های چرمی (مناسب برای شیک پوشان و نیز هدیه دادن)
* تولید مبلمان های چرمی با سبک های مختلف
* ساخت کمربندهای چرمی مختلف
* و …
به یاد داشته باشید که هر کدام از این چرمها در انواع ساده، طرحدار و چاپی دباغی و تولید می شوند؛ البته بخش زیادی از کارایی این چرمها به ضخامت و نوع دباغی شان برمی گردد. بنابراین در زمان خرید حتما با توجه به ضخامت و کارایی که لازم دارید خریدتان را انجام دهید تا دقیقا همان چیزی را خریداری کنید که نیاز دارید.
چرم طبیعی گاوی
نحوه قیمت گذاری چرم گاوی اصل
اگر تا حدودی از دنیای چرم مطلع باشید مستحضرید که عوامل و معیارهای مختلف و متعددی در قیمت گذاری هر کدام از چرمهای طبیعی تأثیرگذارند اما برخی از آنها کلیدی هستند و تأثیر بیشتری دارند:
* درجه کیفیت و مرغوبیت چرم
* نوع کاربرد و ضخامت چرم
* میزان و حجم سفارش
* مرکز خرید چرم
خرید عمده چرم اصل گاوی
در صورتی که شما هم تولیدکننده محصولات چرمی هستید و یا قصد صادرات به هر کدام از کشورهایی همسایه یا هر کشور دیگری را دارید یا حتی فروشگاهی در هر شهری از ایران دارید، این مژده را به شما می دهیم که چرم شروین عرضه مستقیم و بدون هیچگونه واسطه را دارد و این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بتوانند بدون اینکه نیاز به سفری غیرضرور داشته باشند خریدشان را در هر نوع و رنگ و طرحی داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *