درباره ما

چرم شروین از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز چرم ایران در خصوص انواع چرم طبیعی و مصنوعی و نیز محصولات متنوع آن آغاز نمود تا فعالیت های تجاری حوزه چرم را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوزه صادراتی رونق دهد.

از آنجا که چرم یکی از ارزشمند ترین و جذابترین محصولاتی ست که ایران در زمره برترین تولیدکنندگان آن در عرصه جهانی به شمار می رود، جا دارد که به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و نیز جهانی شناسانده و عرضه گردد.

از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات انواع چرم خام و نیز محصولات آن نه تنها به افزایش صادرات غیرنفتی ایران کمک می نماید، بلکه در ارزآوری هرچه بیشتر کشور کاملا مؤثر می باشد.

از این رو، چرم شروین در نظر دارد نه تنها در بحث داخلی و عرضه چرم و محصولات ارزشمند دست دوز و یا دوخت صنعتی، در سراسر کشور و بدون محدودیت در سراسر کشور ارائه دهد، بلکه در خصوص صادرات این محصولات نیز فعالیت اقتصادی گسترده تری داشته و به این ترتیب به بهبود اقتصاد کشور کمک نماید.
و امروز مفتخر است که اعلام نماید به لطف پروردگار قادر است تمامی انواع چرم و محصولات چرمی را به صورت مستقیم و بدون واسطه در سراسر کشور و نیز سفارشات صادراتی با قیمت مناسب و رقابتی عرضه دارد.

چرا چرم شروین را انتخاب کرده اید؟

خدمات پس از فروش

تمامی محصولات و بار های ارسالی تا زمان رسیدن بار به دست شما و سلامت آنها توسط واحد فروش پیگیری خواهد شد.

ثبت سفارش آسان

شما می توانید به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را از طریق سایت یا واحد های پشتیبانی ثبت نمایید.

پرداخت آنلاین

قابلیت پرداخت آنلاین تمامی سفارشات محصولات چرم شروین بر روی سایت وجود دارد.

بدون واسطه

تمامی چرمها و محصولات چرمی به صورت مستقیم و بدون واسطه برای مشتریان داخلی و صادراتی بدون هیچ محدودیتی عرضه می گردد.

دسترس پذیری آسان

شما می توانید با بررسی سایت و انتخاب محصول مدنظرتان آن را به واحد فروش و پشتیبانی سفارش دهید تا در کوتاهترین زمان به دستتان برسد.

پشتیبانی محصولات

تمامی چرم ها و محصولات ارسالی مطابق درخواست مشتریان ارسال می گردد و تا رسیدن چرم به دستتان شما می توانید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

با ما بیشتر آشنا شوید

کیفیت بالا

کیفیت بالای چرم طبیعی یک پارامتر اساسی برای تمامی مشتریانی ست که قصد خرید یا صادرات هر کدام از انواع چرم اصل یا طبیعی را دارند. چرم شروین به این موضوع توجه ویژه ای دارد.

خرید سریع و آسان

شما می توانید به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را به صورت عمده و یا خرید جزئی از فروشگاه اینترنتی چرم شروین داشته باشید و محصول را در کوتاه ترین زمان در شهر خود دریافت دارید.

تنوع محصولات

برند چرم شروین انواع چرم طبیعی تزیینی و غیرتزیینی و نیز محصولات چرمی متنوع را برای مشتریان خود عرضه می دارد که هر مشتری مطابق خواست و نیاز خود می تواند به سهولت خرید کند.