چرم هورس بزی

تولید چرم هورس بزی در ایران

چرم هورس بزی برای تهیه و ساخت کدام محصولات چرمی بیشتر کاربرد دارد؟ یک چرم هورس باکیفیت و مرغوب چه خصوصیاتی می بایست داشته باشد؟ این چرمهای طبیعی در کدام کارخانه های ایران تولید می گردد؟
چرم هورس بزی
کاربرد چرم هورس بزی
چرم هورس نوعی چرم طبیعی ست که در انواع گاوی و بزی تولید می شود و رخ آن حالت خاصی داشته و برای تولیدکنندگان و علاقه مندان به چرم های متفاوت انتخاب خوبی محسوب می شود. البته لازم به ذکر است که چرمهای هورس نیز در انواع ساده و پتینه گاها دباغی می شوند که شما می توانید در زمان خرید انتخاب کنید.
از این نوع چرم طبیعی برای تهیه و تولید محصولات مختلفی بهره گرفته می شود:
* انواع کیف چرمی زنانه و مردانه
* انواع ست چرمی شیک و زیبا
* استفاده از این چرمها به صورت ترکیبی با چرمهای دیگر برای ساخت محصولات زیبای چرمی
* دستبند و بندساعت چرمی دخترانه و پسرانه
تولید چرم هورس بزی ایرانی
چرم هورس در حال حاضر در کارخانه های معتبری در سطح کشور مانند کارخانه های چرمشهر ورامین، چرمشهر مشهد، چرمشهر تبریز و … تولید می شوند و جهت خرید در اختیار تولیدکنندگان محصولات چرمی و علاقه مندان به این چرمها به بازار راه می یابد؛ حتی امکان صادرات آن ها هم به بازارهای بین المللی وجود دارد و این شرایط برای صادرکنندگان بزرگوار فراهم آمده است.
چرم هورس بزی
ویژگی های چرم بزی هورس باکیفیت
* بدون سوراخ و آسیب باشد.
* رخ چرم و رنگ آن باکیفیت و باثبات باشد.
* میزان انعطاف پذیری چرم مناسب باشد.
خرید عمده چرم هورس بزی
اگر شما هم جزء تولیدکنندگان محصولات خاص چرمی هستید و یا علاقه مندید با این نوع چرم ها محصولی تولید کنید، می توانید خرید عمده و بدون واسطه این چرمها را از طریق برند شروین تجربه کنید. البته لازم به ذکر است که اگر حجم سفارش شما بالای 1000 فوت باشد امکان تولید با رنگ دلخواه شما هم وجود دارد. همچنین به لحاظ مکانی و زمانی هیچ محدودیتی وجود ندارد و مشتریان عزیز می توانند سفارش خود را به راحتی ثبت نموده و بار را در شهر مورد نظرشان دریافت نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *