صادرات چرم گاوی اصل ایران به اروپا

صادرات چرم گاوی اصل ایران به اروپا

چرم گاوی اصل ایران چه مشخصه و خصوصیاتی دارد؟ برای صادرات این نوع چرم طبیعی به اروپا چه استانداردهایی لازم است تا رعایت شود؟ برای سفارش صادراتی چرم گاوی به چه مراکزی می توان مراجعه نمود؟

چرم گاوی انواع مختلفی دارد که هرکدام برای تولید محصولی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. و به همین دلیل هم زمانی که قصد خرید این نوع چرم طبیعی و اصل را دارید میبایست به یک سری عوامل حتما توجه داشته باشید:

  • ضخامت
  • درجه کیفیت و مرغوبیت
  • رنگ چرم

این سه عامل شاخصه های مهمی هستند که مشخص می کنند شما چرم گاوی را برای چه کاری مدنظر دارید و معین کردن آنها به فروشنده کمک می کند تا بتواند بهتر شما را راهنمایی کنند.

چرم گاوی اصل ایران

شرایط صادرات چرم به اروپا

برای صادرات انواع چرم طبیعی و به ویژه چرم گاوی اصل به اروپا می بایست شرایط دباغی طبق استانداردهای کشورهای اروپایی باشد تا قابل رقابت بوده و بتواند نظر تولیدکنندگان اروپایی را به خود جلب کند. برخی از کارخانه ها در داخل ایران می توانند این استانداردها را به صورت 0 تا 100 اعمال کنند و در نتیجه شرایط خوبی را برای صادرکنندگان و تجار این حوزه فراهم آورند تا آنها بتوانند به سهولت سفارشات خود را ثبت نموده و پس از آماده شدن تحویل بگیرند.
البته ناگفته نماند که سفارش چرم خام یا نیمه دباغی شده (سالامبور، وت بلو، کراست) با عوارض گمرکی نسبتا بالایی روبرو می باشد و بهترین حالت برای صادرات چرم کاملا دباغی شده یا فینیش است که هیچ عوارض گمرکی ندارد.

چرم گاوی اصل ایران

مراکز سفارش چرم اصل صادراتی

در حال حاضر شرکت های بازرگانی که در حوزه چرم فعالیت می کنند (از جمله چرم شروین)، می توانند سفارش انواع چرم گاوی اصل ایران (و نیز دیگر چرمهای طبیعی از جمله چرم بزی، چرم گوسفندی، چرم شترمرغ و …) را به سهولت فراهم نمایند و بدون مشکلی آن را تحویل دهند.
البته در نظر داشته باشید که چون حجم سفارش های صادراتی معمولا بالاست و به صورت کانتینری (20 فوتی یا 40 فوتی) می باشد، امکان دریافت سمپل و نمونه هم برای مشتریان وجود دارد تا بتوانند پس از بررسی های لازم، با خیالی آسوده سفارش عمده و اصلی خود را ارائه دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *