تولید پوست چرم شترمرغ

تولید پوست چرم شترمرغ اصل در ایران

تولید پوست چرم شترمرغ در کدام شهرهای ایران انجام می گیرد؟ چرم شترمرغ اصل چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد؟ از این نوع چرم طبیعی برای تهیه چه محصولاتی استفاده می شود؟ شرایط خرید و فروش انواع چرم و پوست شترمرغ چگونه است و در کدام مراکز عرضه می گردد؟

تولید پوست چرم شترمرغ

چرم ساق پای شترمرغ

یکی از زیباترین طرح های چرم طبیعی چرم ساق پای شترمرغ است که برای تولید محصولات مختلفی در صنعت چرم کاربرد دارد. حتی از این نوع چرم به صورت ترکیبی با چرمهای طبیعی دیگر از پوست بدن شترمرغ گرفته تا دیگر انواع چرم، مورد استفاده قرار می گیرد که جذابیت فوق العاده ای به محصول تولید شده می بخشد.

تولید پوست چرم شترمرغ

تولید پوست چرم شترمرغ

همانگونه که اشاره شد خود چرم شترمرغ 2 طرح و شکل متفاوت دارد: 1. چرم پوست بدن شترمرغ 2. چرم ساق پا شترمرغ
خوشبختانه ایران یکی از کشورهایی ست که شترمرغ باکیفیت بسیارخوبی پرورش داده می شود و به همین دلیل چرم شترمرغ از جمله چرمهای خاص و لوکسی ست که در داخل کشور دباغی و تولید می شوند و با درجه بندی کیفیت به بازار عرضه می گردد.

تولید پوست چرم شترمرغ

فروش چرم شترمرغ

هرچند چرم شترمرغ در دنیای چرم و پوست لوکس محسوب می شود و ارزشمند است؛ و طبیعتا قیمت بالایی هم دارد. اما اگر تولیدکننده محصولات لوکس از چرم شترمرغ هستید یا علاقه مند به این چرمها باید عرض کنیم که به هیچ عنوان نگران نباشید! شرکت بازرگانی چرم شروین در حال حاضر فروش عمده انواع چرم شترمرغ را به طور مستقیم و بدون واسطه در سراسر شهرهای ایران دارد و شما به راحتی بدون آنکه نیاز به خرج کردن هزینه اضافی یا سفر اجباری به شهر دیگر داشته باشید می توانید سفارشتان را ثبت نموده و تا زمان رسیدن بار به دستتان با واحد پشتیبانی چرم شروین در تماس باشید تا خرید خوبی را تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *