فروش ویژه چرم گوسفندی صادراتی

فروش ویژه چرم گوسفندی صادراتی

چرم گوسفندی صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟ برای خرید و فروش آن به کدام مراکز می توان مراجعه کرد؟ فروش ویژه و با تخفیف این نوع چرمها در کدام شعبه ها و مراکز انجام می گیرد؟
فروش ویژه انواع چرم گوسفندی صادراتی در چرم شروین آغاز شد! خبر خوب برای مشتریانی که سفارش داخلی و نیز صادراتی دارند، اینست که برخی زمان ها، مانند اعیاد و مناسبت ها، یا شروع فصل ها بحث فروش ویژه و فوق العاده مطرح می شود و مشتریانی که خرید دارند می توانند از این شرایط بهترین بهره را ببرند.

چرم گوسفندی صادراتی

چرم گوسفندی صادراتی

اجازه دهید اول بررسی کنیم که چه نوع چرم گوسفندی ای صادراتی محسوب می شود و برای تولید چه محصولاتی مناسبتر است.

در میان انواع چرم طبیعی، آن جلدهایی که کیفیت سوپر و ممتاز دارند، برای صادرات کاملا مناسبند. اما در نظر داشته باشید که مثلا از حدود 1000 جلدی که کارخانه تولید می کند ممکن است 20 تا 30 جلد این نوع کیفیت را دارا باشد و صادراتی شود.

بنابراین قطعا شاخصه هایی در زمان تولید و دباغی چرم مدنظر قرار می گیرد که بهترین و باکیفیت ترین کار به دنیا عرضه شود و علاوه بر آن ارزآوری خوبی هم نصیب کشور خواهد شد.

چرم گوسفندی صادراتی

تعدادی از شاخصه ها و معیارهایی که موجب می شود چرمی صادراتی شود یا اگر آنها را نداشته باشد دیگر قابلیت صادرات نداشته باشد به این ترتیب است:

  • دباغی کامل و بدون نقص
  • عدم وجود سوراخ یا زدگی بر روی چرم
  • رنگ آمیزی باکیفیت
  • کشسانی مناسب برای تولید محصول
  • بزرگ بودن جلد چرم

در حال حاضر فروش ویژه و با قیمت بسیار مناسب این محصول توسط شرکت چرم شروین انجام می پذیرد و مشتریان و تجار عزیز می توانند برای صادرات انواع چرم گوسفندی درخواست خود را ارائه داده و پس از آماده شدن بار، آن را در شهر مقصد تحویل بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *