تولید چرم گاوی ایران ویژه صادرات

تولید چرم گاوی ایران ویژه صادرات

تولید چرم گاوی در کدام شهرهای ایران انجام می گیرد؟ چرم طبیعی گاوی ویژه صادرات چه خصوصیات و ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟ چرمهای گاوی صادراتی برای تولید چه محصولاتی مورد استفاده قرار می گیرند؟ صادرات چرم اصل ایران به کدام کشورها انجام می گیرد؟ در این نوشتار می خواهیم به پاسخ تمامی این سوالات در ادامه بپردازیم.
از آنجا که ایران در رده بهترین تولیدکنندگان انواع چرم طبیعی در سراسر دنیا به شمار می رود، بنابراین علاوه بر تولید در داخل کشور، برای صادرات نیز تقاضاهای زیادی وجود دارد که دباغی چرم انجام و عرضه می گردد.

روند تولید چرم گاوی ایران
در داخل ایران دباغی انواع چرم طبیعی (و از جمله چرم گاوی) عمدتا در شهرهای تهران (چرمشهر ورامین)، اصفهان (چرمشهر اصفهان) و تبریز (چرمشهر تبریز) انجام می گیرد. این شهرها مهمترین شهرهای دباغی چرم به صورت صنعتی و کارخانه ای به شمار می رود؛ البته ناگفته نماند که در برخی از دیگر شهرها نیز به صورت پراکنده به طور سنتی دباغی چرمها انجام می گیرد. که البته تفاوت های نسبتا زیادی بین دباغی سنتی و صنعتی وجود دارد! یکی از مهمترین این تفاوت ها درجه مرغوبیت و کیفیت چرم فینیش یا چرم نهایی ست که قطعا نوع صنعتی کیفیت بالاتری دارد.
اما سوالی که ممکن است پیش آید اینست که چرم گاوی صادراتی از کدام نوع می باشد؟! از آنجا که چرمهایی که برای صادرات هستند میبایست کیفیت بالا و اصطلاحا A و حتی A+ داشته باشند قطعا چرمی که داخل چرمشهر تولید می شود برای این کار مناسب است. به علاوه اینکه حجم سفارشهای صادراتی معمولا بسیار بالاست.

تولید چرم گاوی

استاندارد های لازم برای چرم طبیعی صادراتی
هرکدام از چرم های طبیعی که برای صادرات درخواست شوند، استانداردهای خاصی لازم دارند. بنابراین مهم است که شما تجار یا صادرکنندگان عزیز به کدام کشور می خواهید چرم ایران را ارسال کنید. در حال حاضر ایران به کشورهای مختلفی همچون کشورهای آسیایی، کشورهای اروپایی، و کشورهای حوزه روسیه و همینطور خلیج فارس صادرات انواع چرم و پوست گاوی طبیعی را دارد. از آنجا که چرم شروین به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه انواع چرم گاوی را برای صادرات عرضه می دارد، بنابراین امکان سفارش محصول مطابق با استانداردهای خاص هر کشور وجود دارد.

تولید چرم گاوی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *