چرم اشبالت ایران

فروش عمده چرم اشبالت ایران

چرم اشبالت تولید ایران چه انواعی دارد؟ از این نوع چرم برای تهیه و تولید چه محصولاتی بیشتر بهره گرفته می شود؟ چطور می توان خرید و فروش عمده و حجم بالای انواع چرم اشبالت ایرانی را داشت؟ در چه شهرهایی فروش این چرمها انجام می گیرد؟
چرم اشبالت ایران
انواع چرم اشبالت طبیعی
چرمهای اشبالت در واقع از لایه دوم چرم گاوی تولید و دباغی می شوند و مدلها و انواع آن بستگی به کاربرد آنها دارد. در این قسمت به کاربردشان هم اشاره ای خواهیم داشت:
* تولید انواع کیف چرمی زنانه و مردانه
* ساخت کفش های چرمی دخترانه، زنانه و مردانه
* تهیه اکسسوری های متفاوت و زیبای چرمی
* دوخت انواع لباس کار (دستکش، پیشبند، بلوز یا شلوار و…)
البته در نظر داشته باشید که در زمان خرید می بایست ضخامت مدنظرتان را هم مشخص نمایید تا دقیقا همان محصولی را خریداری و دریافت کنید که نیاز دارید.
چرم اشبالت ایران
سفارش عمده چرم اشبالت
خوشبختانه همانگونه که اشاره شد این نوع چرم طبیعی داخل ایران تولید و دباغی می شود و بازار برای خرید و فروش مشتریان عرضه می گردد. از این رو، تولیدکنندگان می توانند به راحتی سفارش خود ارائه داده و محصول مدنظر را در شهر خود تحویل بگیرند.
چرم شروین به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع چرم طبیعی و اصل و از جمله اشبالت، این امکان را که مشتریان بتوانند هر رنگی مدنظر دارند حتی رنگهای خاص (البته در صورتی که حداقل حجم سفارش برای آن رنگ 2000 فوت باشد.) فراهم آورده است.
ناگفته نماند که چرم اشبالت ایران اگر باکیفیت و مرغوب دباغی و تولید شود، علاوه بر خرید و فروش داخلی، امکان صادرات آن به دیگر کشورها نیز وجود دارد. بنابراین می تواند یکی از حوزه های کاری خوب برای تاجران به شمار آید و چرخ های اقتصادی کشور را هم به خوبی به حرکت درآورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *