فروش چرم مصنوعی خودرویی

فروش چرم مصنوعی خودرویی

چرم مصنوعی خودرویی چه انواعی دارد؟ این چرمهای مصنوعی در ایران تولید می شوند یا وارداتی هستند؟ فروش هرکدام از انواع این چرمها در کدام شهرهای کشور انجام می گیرد؟ کدام شرکتها یا مراکز برای این محصول معتبرند؟

امروزه چرم های مصنوعی در انواع مختلفی در کارخانه های معتبر سطح کشور تولید و برای خرید و فروش عرضه می گردند. در اینجا به چند مدل از این چرمها اشاره خواهیم کرد:

  • چرم کیفی
  • چرم کفشی
  • چرم خودرویی
  • چرم لباسی

در این نوشتار قصد داریم به انواع چرم های خودرویی بپردازیم؛ با ما همراه باشید…

ویژگی های چرم مصنوعی خودرویی

همانگونه که می دانید هر کدام از این چرمهای با ویژگی ها و خصوصیات خاص خود تولید و عرضه می شوند تا کارایی لازم را برای تولید محصول مدنظر دارا باشند.
چرمهای مناسب برای خودرو میبایست ضخامت پایینی داشته باشند و در عین حال کشسانی بالایی برخوردار باشند، تا در زمان ساخت روکش خودرو، روکش فرمان و از این دست و نیز پس از آن در زمان استفاده از محصول، دچار پارگی یا آسیب نشود.
این چرمها معمولا در رنگ های مشکی، قهوه ای و عسلی تولید و برای خرید و فروش مشتریان عرضه می گردند؛ اما نکته جالب توجه اینجاست که اگر مشتریان سفارش حجم بالای 1000 متر از یک رنگ خاص داشته باشند می توانند درخواست نمایند تا چرمشان با آن رنگ مدنظرشان تولید و تحویل شود؛ از این رو، خاص پسندان نگرانی از این جهت نداشته باشند.

چرم مصنوعی خودرویی

شرایط فروش چرم مصنوعی خودرویی

در حال حاضر امکان سفارش انواع چرم روکش خودرویی با تنوع رنگ و طرح برای مشتریان در سراسر کشور به صورت عمده فراهم آمده و به ویژه عزیزان فعال در حوزه تودوزی خودرو، می توانند چرم مدنظرشان را به طور مستقیم و بدون واسطه ای از طریق شرکت های بازرگانی فعال مانند چرم شروین خریداری نموده و با قیمت مناسبی محصول را دریافت دارند.
لازم به ذکر است که مشتریان محدودیتی به لحاظ مکانی ندارند و در هرکجا که باشند می توانند سفاش خود را ثبت نمایند تا در کمترین زمان ممکن محصول مدنظرشان آماده شده و ارسال گردد.

چرم مصنوعی خودرویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *