صادرات چرم گاوی مرغوب به چین

صادرات چرم گاوی مرغوب به چین

چرم گاوی مرغوب و درجه یک به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدات ایران به منظور صادرات است که در اینجا به انواع چرم گاوی و همینطور عوامل مؤثر بر صادرات آن به کشورهای مختلف و از جمله چین بپردازیم. با ما همراه باشید.

انواع چرم گاوی صادراتی

در این بخش به چند نوع چرم گاوی صادراتی اشاره خواهیم کرد که بیشتر از دیگر طرح ها با استقبال صادرکنندگان و نیز مشتریان خارجی روبرو شده اند:

  • چرم کراست گاوی
  • چرم گاوی طرح دار (به ویژه طرح کروکودیل)
  • چرم طرح بوفالو
  • چرم آستری
  • چرم گاوی خودرنگ
  • چرم فلوتر گاوی
  • چرم ساده براق

چرم گاوی مرغوب

اکثر این چرم ها رنگ بندی دارند و مشتریانی که سفارش خرید چرم به صورت عمده و در حجم بالا دارند، می توانند رنگ درخواستی خود را ارائه دهند تا در داخل کارخانه همان رنگ چرم آماده شده و تحویل گردد.

اما تجربه نشان داده رنگ مشکی و طیف قهوه ای (از عسلی تا قهوه ای سوخته) بیشترین آمار سفارش و خرید و فروش را به خود اختصاص داده اند. از این رو، به صورت پیش فرض این رنگها در کارخانه های مختلف سطح کشور تولید و برای عرضه به بازار خرید و فروش داخلی و همینطور صادراتی آماده هستند.

چرم گاوی مرغوب

عوامل مؤثر بر صادرات چرم گاوی

اولین و مهم ترین عامل برای صادرات انواع چرم و از جمله چرم گاوی مرغوب و درجه یک بودن آنهاست که اهمیت فزاینده ای دارد.

اما تنها عامل نیست! قابلیت تولید کارخانه، تنوع در طرح و رنگ هم از متغیرهای بسیار تأثیرگذار بر این موضوع هستند؛ بنابراین باید به آنها نیز توجه شود.

چرم گاوی مرغوب

صادرات چرم به چین

یکی از کشورهای هدف صادراتی ایران در حوزه چرم، کشور چین است که در حال حاضر توجه تجار چینی را نیز به خود جلب نموده است. از این رو، برای این تجار و همینطور مشتریان چینی شرایط بسیار مناسب و خوبی فراهم آمده تا بتوانند چرم گاوی مرغوب و درجه یک ایرانی با ضخامت و رنگ و طرح مدنظر خود را به قیمت درب کارخانه خریداری نموده و حتی با هماهنگی های لازم، آن را در شهر مقصد دریافت دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *