فروش چرم گاوی هورس مرغوب

فروش چرم گاوی هورس مرغوب

چرم گاوی هورس چیست؟ از این نوع چرم گاوی برای تولید کدام محصولات بهره گرفته می شود؟ بهترین و مرغوب ترین انواع چرم هورس گاوی در کدام مراکز و فروشگاه ها عرضه می شوند و به فروش می رسند؟
در ابتدای این مقاله اجازه دهید به معرفی اجمالی چرم هورس بپردازیم تا آشنایی نسبی با این نوع پوست چرمی طبیعی پیدا کنید.

چرم گاوی هورس

چرم گاوی هورس چیست؟

چرم هورس یکی از انواع چرمهای طبیعی گاوی ست که شباهت نسبی با چرم نبوک دارد؛ اما دقیقا نبوک نیست! ظرافتی که در ضخامت این نوع چرم وجود دارد باعث شده تا برای تولید کیف و کفش های زنانه و حتی مردانه بسیار شیک و جذاب باشد.

یادداشت

اما توجه داشته باشید که این تنها کارایی این نوع چرم نیست! اما بیشترین کاربرد را در تولید محصولات این چنینی دارد.

شاید جالب باشد بدانید که چرم گاوی هورس مدل تزئینی هم دارد! در واقع چرمهای مویی گاوی که به عنوان چرم فرش استفاده می شوند؛ اگر موهای بسیار کوتاهی داشته باشند به آنها چرم هورس یا اصطلاحا “مو اسبی” گفته می شود که به دلیل وجود موهای بسیار کوتاه، مزایای خوبی هم نصیب این پوستها شده! از جمله اینکه، دارای جلوه و نمای زیبایی هستند و براقیت دارند. و دیگر اینکه به هیچ عنوان ریزش مو ندارند و برای افرادی که به عنوان فرش دوست دارند از چرم استفاده کنند اما نگران ریزش موهای آنها هستند؛ بهترین گزینه به شمار می رود.

چرم گاوی هورس

چطور مرغوب بودن چرم هورس را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص مرغوبیت این نوع چرم گاوی، بستگی دارد که برای تولید محصول باشد یا نوع مویی. اما در مجموع، هر دو اینها اگر هیچ گونه سوراخ و زدگی نداشته باشد؛ به لحاظ رنگ آمیزی هم دچار مشکل نباشد، می توان ادعا کرد که مرغوب و باکیفیت است.

توجه داشته باشید که حتما پشت چرم را هم چک کنید تا بهتر بتوانید درجه کیفیت و نوع دباغی آن را بررسی کنید و تشخیص دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *