خرید چرم گاوی اصل ایران

خرید چرم گاوی اصل ایران

چرم گاوی اصل ایران برای تولید کدام محصولات مناسبتر است؟ این چرمها فقط ساده اند یا انواع طرح دار هم دارند؟ تنوع رنگ و ضخامت این چرمها چگونه است؟ برای خرید هرکدام از انواع چرم گاوی بهترین و آسان ترین راه کدام ست؟
البته پیش از خرید این چرمها تشخیص اصل بودن یا نبودنش هم اهمیت ویژه ای دارد که بسیاری از مشتریان نیز بدان توجه دارند، بنابراین در ابتدا به این موضوع مهم اشاره ای خواهیم داشت.

چطور چرم گاوی اصل را تشخیص دهیم؟

چند نکته ساده اما کلیدی و مهم راجع به تشخیص چرم اصل (در انواع مختلف چرم گاوی، چرم بزی، چرم گوسفندی و…) وجود دارد:

  • بوی چرم: چرم بوی خاص و ویژه ای دارد که کاملا از چرم مصنوعی آن را متمایز می کند؛ چرا که چرم مصنوعی اصلا بویی ندارد.
  • شکل ظاهری چرم: چرم طبیعی و اصل، شکل جلد کامل آن شبیه باز شده بدن خود حیوان است ولی چرم مصنوعی تمامی قسمتهای آن صاف است و برش کارخانه ای دارد.
  • بررسی قسمت پشت چرم: پشت چرم اصل و طبیعی حالت پرزدار دارد، اما چرم مصنوعی هر چقدر هم که از لحاظ شکل ظاهر آن را مانند طبیعی تولید کنند، پشت آن حالت تار و پودی دارد (مانند پارچه)
  • سوزاندن قسمتی از گوشه چرم: این راه مگر در موارد ضروری اصلا پیشنهاد نمی شود! اگر چرم گاوی مدنظر شما اصل باشد، به هیچ عنوان نمی سوزد و تنها بوی خود حیوان از آن متصاعد می شود؛ اما اگر چرم مصنوعی باشد، کاملا می سوزد.

چرم گاوی اصل ایران

انواع چرم گاوی

چرم گاوی از جمله چرمهای طبیعی ست که تنوع بسیار بالایی دارد و از این رو محصولات گسترده ای در حوزه چرم را می توان با آن تولید نمود؛ در اینجا به چند نوع از مهمترین انواع چرم گاوی به صورت تیتروار اشاره خواهیم کرد:

  • چرم گاوی ساده
  • چرم گاوی طرح دار
  • چرم گاوی چاپی
  • چرم گاوی اشبالت
  • چرم گاوی نبوک
  • چرم گاوی ورنی

هرکدام از این چرمها دارای ضخامت متفاوت هستند که مشتریان می توانند متناسب با نوع محصولی که قرار است تولید شود ضخامت و رنگ آن را معین کنند؛ حتی طرح های چاپی نیز مشتریان اگر به صورت عمده درخواست داشته باشند امکان تولید و عرضه به صورت مستقیم از کارخانه وجود دارد.

چرم گاوی اصل ایران

یادداشت

جالب است بدانید که چرم گاوی اصل ایران به دیگر کشورها از جمله روسیه، ترکیه، آلمان، و … صادرات می شود و تقاضای زیادی هم دارد؛ بنابراین می تواند گزینه خوبی برای تجار و البته دولتمردان به عنوان صادرات محصولات غیرنفتی باشد.

در حال حاضر امکان خرید انواع چرم گاوی اصل ایران به صورت عمده و مستقیما از کارخانه (بدون واسطه ای) توسط چرم شروین فراهم گردیده و مشتریان می توانند سفارشات خود را در این خصوص ثبت نمایند تا در کوتاه ترین زمان ممکن محصول به دستشان برسد. البته ناگفته نماند که محدودیت در حجم سفارش و همین طور شهر وجود ندارد و ارسال برای تمامی شهرهای کشور انجام می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *