چرم گاوی طبیعی

فروش چرم گاوی طبیعی ویژه صندلی خودرو

چرم گاوی طبیعی اگر برای صندلی انواع خودرو بخواهد استفاده شود چه خصوصیات و ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟ این نوع چرم ها در داخل ایران تولید می شوند یا وارداتی اند؟ شرایط خرید و فروش این چرمها در شهرهای مختلف به چه صورت است؟
چرم گاوی طبیعی
خصوصیات چرم گاوی طبیعی ویژه صندلی خودرو
چرم های طبیعی که برای روکش صندلی خودرو استفاده می شود، حتما می بایست درجه یک و مرغوب باشد، بدون آنکه هیچ سوراخ یا آسیبی داشته باشند. به علاوه اینکه، این چرم ها باید ضخامت پایین و نیز کشسانی بالاتری داشته باشند تا در هنگام آماده سازی روکش صندلی، و همینطور در زمان استفاده از محصول دچار پارگی نشود.
البته نگفته نماند که چرم گاوی مخصوص خودرویی همانند دیگر چرم های طبیعی نسبت به نور مستقیم آفتاب، گرمای زیاد، آب و رطوبت، و نیز تماس با محصولات الکلی (مانند عطر و ادکلن) حساس است و باید از این جهت مراقب باشید تا محصول چرمی شما دوام بیشتر و عمر طولانی تری داشته باشد.
چرم گاوی طبیعی
سفارش خرید و فروش چرم گاوی طبیعی
اگر شما هم جزء تولیدکنندگان روکش های صندلی ماشین های مختلف هستید یا تودوزی دارید، بهترین گزینه برای خرید چرم مورد نیازتان سفارش به صورت عمده و بدون هیچ واسطه ای ست. از این رو، برند “چرم شروین” شرایطی را فراهم آورده که شما در هر شهری که ساکن هستید بتوانید خرید چرمهای مدنظرتان را به طور مستقیم و بدون واسطه داشته باشید. این موضوع موجب می شود قیمتها هم مناسب تر شوند. به علاوه اینکه چون مستقیما از کارخانه خرید می کنید اگر حجم سفارشتان بالا باشد، هر رنگ یا طرحی که مدنظرتان است امکان تولید دارد؛ پس بابت این موضوع هم نگرانی نخواهید داشت.
خاطرنشان می شود که پس از ثبت سفارش شما، بخش فروش و پشتیبانی شرکت تا پایان خرید و رسیدن بار به دست شما همراتان خواهد بود و از این جهت هم دغدغه ای وجود ندارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *