فروش انواع چرم صادراتی طبیعی

فروش انواع چرم صادراتی طبیعی

انواع چرم صادراتی کدامند؟ در میان انواع مختلف چرم های طبیعی کدام امکان صادراتی بودن دارند؟ اگر بخواهید محصول یا چرمی را به خارج از کشور صادر کنیم، چه مراکزی در این زمینه فعالیت می کنند و معتبرند؟ فروش عمده هر کدام از انواع چرم صادراتی طبیعی و درجه یک در کدام مراکز انجام می پذیرد؟

انواع چرم صادراتی

انواع چرم صادراتی ایران

همانگونه که مستحضرید ایران یکی از قطب های بزرگ تولید چرم طبیعی در سراسر دنیا به شمار می رود؛ کیفیت و مرغوبیت دام ایران به دلیل شرایط آب و هوایی و جغرافیایی یکی از این عوامل محسوب می شود و به همین دلیل پس از انجام مراحل دباغی چرمهای ایران با دارا بودن شرایطی که در ادامه مقاله به آن اشاره خواهیم کرد، قابلیت صادراتی شدن پیدا می کنند و امکان ارسال به کشورهای مختلف را دارند.

یادداشت

چرم گاوی، چرم گوسفندی و چرم بزی از مهمترین چرم هایی هستند که از ایران صادر می شوند.

 

انواع چرم صادراتی

شرایط صادراتی شدن انواع چرم طبیعی

چرم های طبیعی برای اینکه قابلیت صادراتی شدن پیدا کنند می بایست یک سری شرایط و در واقع ویژگی هایی را دارا باشند در اینجا به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

  • صنعتی بودن پوست خام چرم
  • صنعتی بودن مراحل دباغی چرم
  • بدون زدگی و آسیب بودن چرم
  • رنگ چرم یکدست و مرغوب باشد
  • امکان تولید چرم در حجم های بالا

انواع چرم صادراتی

مراکز فروش انواع چرم صادراتی

از آنجا که چرم هایی که برای صادرات به فروش می رسند معمولا حجم های بسیار بالایی دارند، قطعا بهترین حالت اینست که صادرکنندگان و تاجران چرم به طور مستقیم و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. در حال حاضر خوشبختانه شرکت های بازرگانی همچون “چرم شروین” شرایطی را فراهم آورده اند که مشتریان و صادرکنندگان عزیز بتوانند بدون هیچ واسطه ای خریدشان را با بهترین کیفیت و البته قیمت در پورت مدنظر خود دریافت نمایند. بنابراین شما می توانید از طریق راه های ارتباطی با بخش فروش و پشتیبانی بدون هیچ مشکلی سفارش خود را ثبت نموده و بار را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *