خرید انواع چرم مصنوعی طرح دار

خرید انواع چرم مصنوعی طرح دار

چرم مصنوعی طرح دار چه انواع و مدل هایی دارند؟ از هر کدام از آنها برای تولید چه محصولاتی بهره گرفته می شود؟ شرایط و نحوه خرید عمده یا جزئی این چرمها به چه ترتیب است؟ این ها جزء سوالات ابتدایی اما بسیار مهم برای خرید چرمهای مصنوعی به شمار می رود. در این نوشتار سعی داریم به انواع این چرم ها بپردازیم.

چرم مصنوعی طرح دار چیست؟

چرم مصنوعی برخلاف چرم های طبیعی که از پوست حیوانات تهیه می شوند، در داخل کارخانه ها تولید می گردند و از پی وی سی و مواد پلی اورتان در ساخت آنها بهره گرفته می شود. این نوع چرمها به 2 صورت کلی ساده و طرح دار تقسیم می شوند؛ که البته جدیدا مدل های طرح دار تولید و به بازار عرضه می شوند که طی بررسی های به عمل آمده و همینطور چشم اندازی به میزان خرید و فروش آنها، انواع طرح دار با استقبال بیشتری نسبت به ساده روبرو شده اند.

چرم مصنوعی طرح دار

انواع چرم مصنوعی طرح دار
چرم های مصنوعی را براساس نوع کاربرد آنها به انواع مختلفی تقسیم بندی می کنند؛ البته ناگفته نماند که طراحی ظاهری آنها نیز بسیار متنوع بوده و کاملا دست مشتریان و تولیدکنندگان محصولات چرمی را باز می گذارد.

  • چرم مصنوعی کیفی
  • چرم مصنوعی کفشی
  • چرم مصنوعی مبلی
  • چرم مصنوعی خودرویی
  • چرم مصنوعی لباسی
  • چرم مصنوعی اکلیلی
  • چرم مصنوعی عروسکی

چرم مصنوعی طرح دار

مراکز خرید و عرضه چرم مصنوعی طرح دار

با توجه به استقبال شایان توجهی که از چرم های مصنوعی به عمل آمده، در حال حاضر یک سری کارخانه ها داخل ایران در همین زمینه فعالیت می کنند که با توجه به تنوع طرح و رنگ محصولات آنها و نیز قیمت مناسبشان، محصولات خود را در داخل کشور و حتی برای سفارش های صادراتی آماده می کنند.
در این میان، از آنجا که مشتریان و تولیدکنندگان مستقیما از انبار کارخانه نمی توانند خرید کنند مجبور می شوند پس از چند دست گشتن (از بنکدار، عمده فروش شهر و…) خرید خود را انجام دهند؛ برای آسان تر شدن خرید این عزیزان، شرکت های بازرگانی همچون چرم شروین با قرارداد با کارخانه تولیدی چرم های مصنوعی، این محصولات را مستقیما از کارخانه برای مشتریان عرضه می دارند و در نتیجه هم مشتریان می توانند سفارش خود را در طرح و رنگ های متنوع درخواست کنند و هم قیمت بسیار مناسبتری پرداخت خواهند کرد که ایده آل خوبی محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *