چرم مبلی گاوی

تولید انواع چرم مبلی گاوی طبیعی

انواع چرم مبلی گاوی برای تولید مبلمان کدامند؟ این چرمها برای اینکه مناسب ساخت مبل و صندلی شوند چه خصوصیات و ویژگی هایی باید داشته باشند؟ تولید این چرمها داخل ایران صورت می گیرد یا وارداتی ست؟ چطور می توان این چرمها را به طور عمده سفارش داد؟
چرم مبلی گاوی
انواع چرم مبلی طبیعی
چرم های مبلی که از جنس چرم طبیعی باشند معمولا از چرم گاوی تهیه می شوند؛ اما امکان تنوع هم وجود دارد. چرم گاوی ساده، چرم گاوی فلوتر
* نکته: چرم های مبلی معمولا به دلیل ضخامت پایین و کارایی که دارند معمولا به صورت طرحدار (مانند طرح کروکودیل یا ماری و …) تولید نمی شوند.
چرم مبلی گاوی
ویژگی های چرم مبلی طبیعی
چرم های طبیعی گاوی همانگونه که ذکر شد می بایست ضخامت پایینی داشته باشند اما این به معنا نیست که آسیب پذیرترند! چرا که در عین دارا بودن ضخامت پایین، باید مقاوم و دارای استحکام باشند. حتی در مراحل پایینی تولید این چرمها از ماده ای به عنوان “ضد خش” استفاده می شود تا در زمان تولید محصول و نیز استفاده از مبلمان های تولیدی هم در قسمت نشیمن و هم در قسمت تکیه گاه دچار مشکل و آسیب نشوند.
البته توجه داشته باشید که این نوع چرم نیز مانند هر کدام از چرمهای طبیعی دیگر نسبت به نور مستقیم خورشید، گرما، هرگونه آب یا رطوبت حساس است و نیاز به نگهداری مناسب برای ماندگاری هرچه بیشتر دارد.
چرم مبلی گاوی
چرم مبلی تولید ایران
خوشبختانه در حال حاضر ایران یکی از کشورهایی ست که در زمینه تولیدات چرمی بسیار خوب عمل کرده و کارخانه های معتبری هم در این خصوص فعالیت می کنند. از این رو، مشتریانی که داخل یا خارج از کشور به این نوع چرم لازم داشته باشند به راحتی می توانند آن را خریداری کنند.
سفارش چرم مبلی گاوی اصل
چرم شروین یکی از برندهایی ست که در حال حاضر امکان خرید مشتریانی که چرم طبیعی گاوی مبلی را نیاز دارند بدون واسطه و به طور مستقیم فراهم آورده و به این ترتیب هم حق انتخاب بیشتری در رنگ چرم خود دارند (این موضوع هم برای مشتریان سخت پسند و هم برای تولیدکنندگانی که محصولات خاص و رنگهای متفاوت تولید می کنند عالی به نظر می رسد!) و هم به لحاظ قیمتی، چون مستقیما از کارخانه ارسال می شود قیمتها نسبتا مناسبترند و مقرون به صرفه تر می باشند.
برای سفارش این محصول کافیست ثبت سفارش نموده و پس از آن می توانید از طریق راه های ارتباطی با بخش پشتیبانی و فروش تماس بگیرید. همکاران ما تا زمان تحویل محصول به دست شما با شما همراه خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *