ضایعات چرم طبیعی

خرید عمده ضایعات چرم طبیعی

ضایعات چرم طبیعی چه کاربردها و استفاده هایی دارند؟ تنوع رنگ و ابعاد این نوع چرم ها به چه شکل است؟ چطور می توان این ضایعات را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری کرد؟

ضایعات چرم طبیعی

انواع ضایعات چرم طبیعی

ضایعات چرمی در واقع تکه های کوچک و بزرگ از انواع چرم طبیعی مانند چرم گاوی، چرم بزی، چرم گوسفندی، و… هستند که پس از تولید انواع محصولات چرمی مانند کیف، کفش، اکسسوری های بزرگ چرمی، لباسها و پوشاک چرمی و … به جا می مانند. هرچند این چرمها طبیعی هستند اما وقتی که تبدیل به ضایعات می شوند دیگر واحد خرید و فروش آنها “فوت” یا “پا” نیست و به صورت “کیلویی” در بازار عرضه می گردد!

ضایعات چرم طبیعی

کاربردها و موارد استفاده ضایعات چرم طبیعی

  • تولید انواع کیف و کفش تکه دوزی شده
  • انواع جاکلیدی و جاسوئیچی
  • جاکارتی چرم
  • انواع اکسسوری های کوچک چرمی
  • در کارخانه های مختلف برای چرخ کردن تکه های کوچک

ضایعات چرم طبیعی

شرایط خرید عمده ضایعات چرم طبیعی

ضایعات چرمی چه طبیعی باشند و چه مصنوعی معمولا به صورت عمده خرید و فروش می شوند. از چندین کیلو تا حتی چندین تن. اما رنگ، ابعاد هر تکه و مدل چرمها دیگر قابل جداسازی نیست و به صورت ترکیبی به مشتریان عرضه می شود. از این رو در زمان خرید حتما توجه کنید که چه ابعادی مدنظرتان است و چه ابعادی به کارتان می آید. در این راستا، چرم شروین یکی از برندهایی ست که می تواند مشاوره خوبی را هم به شما بدهد تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید. شما می توانید از بخش تماس با ما با واحد پشتیبانی ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و پس از اطمینان خاطر خریدتان را انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *