فروش عمده چرم طبیعی گاوی کفشی

چرم گاوی یکی از انواع چرم طبیعی ست که حجم بسیار بالایی از تولید و فروش حوزه چرم و پوست را به خود اختصاص داده؛ چرا که این نوع چرم قابلیت تولید محصولات متنوعی را برای تولیدکنندگان فراهم می آورد و از این رو با استقبال خوبی مواجه شده است.

ناگفته نماند که چرم گاوی اصل و طبیعی جزء پرطرفدارترین چرم ها در میان تجار، بنکداران و فروشگاه داران چرمی محسوب می شود و از این جهت افزایش تولید و فروش آن می تواند رونق خوبی به بازار داخلی و صادراتی ببخشد.

هر کدام از انواع چرم طبیعی در یک دسته بندی کلی در 2 نوع ساده و طرح دار، و همینطور در رنگهای مختلف قابلیت تولید در کارخانه دارند؛ که مشتریان می توانند سفارش خود را برحسب نوع طرح و رنگ درخواستی ثبت نمایند.

در نظر داشته باشید که چرم گاوی خود انواع مختلفی دارد که در این نوشتار قصد داریم به بررسی اجمالی و شرایط خرید و فروش عمده چرم گاوی کفشی و نحوه عرضه آن در سطح کشور بپردازیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کیفیت چرم گاوی کفشی

چرم گاوی کفشی امروزه به صورت ساده و طرح دار یا اصطلاحا چاپی در کارخانه های معتبر ایران تولید و به بازار عرضه می گردد. که تولیدکنندگان صنعتی و دست دوز می توانند به راحتی هر کدام را که بخواهند می توانند سفارش داده و خرید کنند.

ضخامت چرم گاوی کفشی

چرم گاوی کفشی ضخامتی بین 1 تا 1.5 میل لازم دارد که البته تولیدکنندگان عزیز می توانند متناسب با سفارشات خود ضخامتی بیشتر هم درخواست کنند. به عنوان مثال چرمی که برای کفش اسپرت، کفش زنانه یا کفش مردانه معمولی استفاده می شود با چرمی که برای تولید پوتین ها بهره می گیرند متفاوت خواهد بود.

رنگ بندی چرم گاوی کفشی

چرم گاوی کفشی امروزه در رنگ بندی بسیار متنوعی قابلیت تولید و عرضه به بازار دارد؛ اما جالب است بدانید تاکنون بیشترین میزان سفارشات برای رنگ های مشکی، قهوه ای تیره، قهوه ای روشن و عسلی بوده است.

مراکز فروش عمده چرم گاوی

در حال حاضر مراکز فروش مختلفی در سطح کشور برای عرضه عمده چرم طبیعی فعال هستند که می توانید برای خرید خود به آنها مراجعه داشته باشید. اما اگر قصد خرید عمده برای سفارشات داخلی یا حتی سفارشات صادراتی دارید، پیشنهاد می شود از مراکزی خرید کنید که عرضه مستقیم و بی واسطه داشته باشند.

چرم شروین یکی از برندهایی ست که انواع چرم طبیعی و از جمله گاوی را به طور مستقیم و بی واسطه از کارخانه عرضه می دارد و به این ترتیب شما می توانید محصول مورد نیاز خود را در طرح و رنگ های درخواستی سفارش داده و در شهر مقصد تحویل بگیرید.

فروش عمده چرم

خوب است بدانید ایران جزء بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان چرم طبیعی در سراسر دنیا به شمار می رود که امکان تولید و عرضه این چرمها را برای خرید و فروش داخلی و در سراسر شهرهای ایران دارد.

و همچنین شرایط صادرات چرم طبیعی درجه یک و مرغوب ایرانی به کشورهای دیگر توسط شرکت بازرگانی چرم شروین فراهم گردیده و بازرگانان می توانند بدون هیچ مشکلی صادرات چرم ایرانی را داشته باشند.