عرضه چرم فرش طبیعی گاوی

چرم فرش ها یکی دیگر از زیباترین محصولات تهیه شده از چرم طبیعی هستند که این روزها در طرح ها و مدل های بسیار شیک و متنوعی تولید و به بازار جهت خرید و فروش داخلی و حتی صادراتی عرضه می گردند. طبیعی و اصل بودن این فرشها یک امتیاز مثبتی ست که حس خوبی را برمی انگیزد.

برای ساخت این فرشینه ها از چرم های گاوی بیشتر بهره می گیرند که چرا که از استحکام و دوام بیشتری نسبت به چرمهای دیگر برخوردار است.

عرضه چرم فرش طبیعی گاوی به صورت عمده و تک امروزه توسط شرکت های بازرگانی معتبر چرمی، همچون چرم شروین انجام می گیرد که علاقه مندان به فرشینه های چرمی می توانند براساس سبک منزل یا شرکت خود سفارشات را در طرح و سایزهای مدنظر ثبت کنند.

و از آنجا که امکان خرید اینترنتی و بدون نیاز به حضور برای تمامی مشتریان فراهم است، می توانند در هر شهری که هستند خریدشان را بی هیچ مشکلی انجام دهند.

انواع چرم فرش طبیعی

چرم فرش های طبیعی گاوی را می توان 2 نوع دسته بندی کرد:

** براساس شکل ظاهری فرش

  • مستطیلی
  • دایره ای

** براساس نوع دوخت

  • دست دوز
  • دوخت صنعتی

هرکدام از اینها زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد؛ البته ناگفته نماند که چون چرم شروین عرضه مستقیم و بی واسطه این محصول را دارد امکان سفارش در سایزهای مختلف نیز برای مشتریان فراهم می باشد.

عرضه مستقیم چرم فرش طبیعی

انواع چرم فرش طبیعی درجه یک و مرغوب تولید ایران به صورت تک و عمده قابل سفارش بوده و مشتریان می توانند هر طرح و مدلی که مدنظر دارند را به راحتی از طریق بخش سفارشات چرم شروین سفارش داده و بار را در شهر مقصد تحویل بگیرند.