صادرات چرم گاوی

یکی از مهمترین گزینه ها برای صادرات چرم اصل تولید ایران، چرم گاوی طبیعی ست که در دنیای چرم بسیار کاربردی و مورد استقبال مشتریان از تولیدکنندگان محصولات چرمی گرفته تا تاجران و صادرکنندگان و … به شمار می رود.

در حال حاضر در ایران کارخانه های معتبری از جمله در چرمشهر ورامین، چرمشهر تبریز، چرمشهر اصفهان، و … قابلیت تولید این نوع چرم را دارند.

البته ناگفته نماند که مشتریانی که درخواست سفارش و خرید عمده دارند بهترین حالت اینست که خرید مستقیم و بی واسطه داشته باشند؛ که خوشبختانه هم اکنون این شرایط هم توسط شرکت های بازرگانی معتبر مانند “چرم شروین” فراهم گردیده و مشتریان بدون دغدغه و مشکلی می توانند ثبت سفارش کنند و بار را تحویل بگیرند.

صادرات چرم اصل

شایان ذکر است که چرم گاوی خود انواع مختلفی دارد که تمامی آن ها در صورتی که باکیفیت و مرغوبیت بالایی تولید شوند، قابلیت صادرات به کشورهای دیگر دارد. از جمله مهمترین چرمهایی که امکان صادرات دارند می توان به این موارد اشاره کرد: چرم گاوی کیفی، چرم گاوی کفشی، چرم گاوی اشبالت، چرم گاوی مبلی

کشورهای ترکیه، روسیه، ارمنستان، قزاقستان، آلمان، نیوزیلند تعدادی از کشورهایی هستند که چرم گاوی مورد نیازشان را از ایران تهیه می کنند.

صادرات چرم گوسفندی

چرم های گوسفندی که به نرمی و لطافت آنها در دنیای چرم معروفند و یکی از ویژگی های اصلی آنها به شمار می رود؛ در 2 نوع مختلف هستند که در صورت دارا بودن کیفیت و مرغوبیت بالا امکان صادرات دارند:

  • چرم گوسفندی تزیینی
  • چرم گوسفندی لباسی

چرم گوسفندی تزیینی یا مویی در ایران امروزه با درجه کیفیت بالایی تولید می شود که مورد استقبال مشتریان داخلی و حتی توریست ها و صادرکنندگان هم قرار گرفته است.

چرم گوسفندی لباسی نیز در رنگهای متنوع و جذابی امکان تولید دارند که شرایط را برای صادرات آنها علاوه بر مصرف تولیدکنندگان داخلی فراهم می آورد.

صادرات چرم بزی

چرم بزی از جمله چرمهای طبیعی ست که کاربرد فوق العاده ای در حوزه چرم و پوست دارد. این نوع چرم اصل نیز در 2 دسته بندی کلی تولید و عرضه می گردد:

  • چرم بزی تزیینی
  • چرم بزی مناسب برای تولید محصول

چرم تزیینی بزی با طرح و رنگ های شیک و زیبا برای کف سالن و اتاق ها کاربرد دارد که صادرکنندگان نیز توجه خوبی به این محصول دارند چرا که هم زیباست و هم قیمت مناسبی دارد.

چرم بزی که برای تولید محصول استفاده می شود با داشتن بیش از 30 رنگ متنوع و امکان تولید در انواع ساده و طرح دار، نظر بسیاری از مشتریان و صادرکنندگان برای صادرات چرم اصل بزی را به خود جلب نموده است.