خرید انواع چرم بزی کیفی

چرم بزی از جمله چرم های طبیعی بسیار پرکاربرد به ویژه برای ساخت انواع کیف در دنیای چرم به شمار می رود؛ چرا که هم امکان تولید به صورت دست دوز را دارد و هم دوخت صنعتی.

خصوصیت و ویژگی مثبت دیگر چرم بزی طبیعی اینست که امروزه در رنگ های بسیار متنوعی (بیش از 30 رنگ) قابلیت تولید و عرضه به بازار جهت خرید و فروش داخلی و حتی صادراتی را دارند.

برای تمامی هنرجویانی که تازه کار هستند و قصد کار و تولید محصول با چرم طبیعی را دارند، پیشنهاد می شود که ابتدا با چرم بزی شروع کنند؛ چرا که هم قیمت و هم ضخامت مناسبی دارد.

همچنین، امکان خرید اینترنتی چرم بزی در طرح و رنگهای متنوع برای تمامی مشتریان فراهم شده و به سادگی در هر شهری که هستند می توانند خرید کنند.

چرم بزی ساده

چرم بزی ساده برای تولید بسیاری از محصولات استفاده می شود؛ از جمله کیف های پولی زنانه و مردانه، کیف جیبی، کیف دستی، کیف مجلسی، همینطور ست های شیک چرمی.

وجود رنگ بندی در این نوع چرمها به تولیدکننده اجازه می دهد تا به صورت تک رنگ یا ترکیب با رنگ های دیگر به سلیقه خود یا به سفارش مشتریانش محصول را تولید و به بازار عرضه دارد.

چرم بزی طرح دار

چرم های بزی گلدار یکی از انواع چرم بزی طرح دار به شمار می روند که این روزها با استقبال شایان توجهی از سوی مشتریان به ویژه قشر جوان روبرو شده است.

از دیگر انواع چرم طرح دار، چرم های طرح گوچی، طرح کارتونی، طرح ترمه و … هستند که علاقه مندان می توانند سفارش خود را از طریق بخش سفارشات ثبت نمایند.

چرم بزی چاپی

از آنجا که چرم های خاصی همچون پوست مار، پوست ماهی، پوست تمساح و کروکودیل، خاص و گرانقیمت هستند؛ امروزه در برخی کارخانه ها امکان چاپ این طرح ها بر روی چرم بزی فراهم گردیده است.

به این ترتیب، علاقه مندان به این چرمهای خاص می توانند با هزینه به نسبت بسیار کمتری چرم طرح مدنظرشان را در حجم بالا سفارش داده و خریداری نمایند.

شرایط خرید اینترنتی چرم بزی طبیعی

خبر خوب برای تولیدکنندگان صنعتی و دست دوز چرم های طبیعی و نیز علاقه مندان به اینگونه چرمها اینکه در حال حاضر امکان خرید اینترنتی انواع چرم بزی طبیعی و درجه یک برای تمام شهرها میسر شده و حتی فراتر اینکه شما می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه خریدتان را از کارخانه انجام دهید. به این منظور شما می توانید از طریق کلیک بر روی لینک زیر و ارتباط با واحد پشتیبانی سفارش خود را ثبت نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را در شهر خود دریافت کنید.

چرم بزی

چرم شروین با فراهم آوردن بهترین شرایط خرید و فروش در حال حاضر یکی از برندهای معتبری ست که روزانه برای مشتریان در سراسر کشور و همچنین سفارشات صادراتی کشورهای مختلف از جمله ترکیه، روسیه، انگلیس، قزاقستان و… بار ارسال می نماید.
به این ترتیب شرایط خوبی برای تولیدکنندگان عزیز در سراسر کشور فراهم آمده که چرم مدنظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنند.