فروش عمده چرم پوست ماهی

چرم پوست ماهی یکی از نادرترین و کمیاب ترین انواع چرم طبیعی به شمار می رود که می توان گفت به نوعی خاص و لوکس محسوب می شود. تا همین چند سال پیش مشتریان و تولیدکنندگان محصولات خاص می بایست چرم پوست ماهی را از دیگر کشورها وارد می کردند که کار چندان ساده ای هم نبود.

اما خوشبختانه در حال حاضر تولید این نوع چرم طبیعی در ایران صورت می گیرد و امکان خرید و فروش چرم پوست ماهی حتی به طور عمده نیز در سراسر کشور امکان پذیر شده است.

در حال حاضر محصولات بسیار شیک و متنوعی از چرم پوست ماهی تولید می شود و قابلیت تولید محصولات هرچه بیشتری هم توسط تولیدکنندگان جدید و جوان هم وجود دارد؛ از سوی دیگر، تولیدکنندگان راغبند چرم مورد نیاز خود را با قیمت مناسبتر و از داخل کشور تهیه کنند تا اینکه مجبور شوند واردات انجام دهند و هزینه های گزافی را متحمل شود.

جالب است بدانید که این نوع چرم قابلیت ها و ویژگی های شاخصی دارد که شاید تاکنون هرگز آنها نشنیده باشید!

مهمترین ویژگی ها و خصوصیات چرم پوست ماهی:

  • مقاوم در برابر آب، زیرا چرم ماهی غنی از روغن است.
  • محصول جانبی بخش کشاورزی است و از نظر محیط زیستی مورد تأیید می باشد.
  • برای تولید این نوع چرم موجود از بین برده نمی شود.
  • چرم پوست ماهی بسیار محکم و بادوام است.
  • پوست ماهی می تواند بخشی از راه حل های کمبود مواد اولیه برای چرم باشد.
  • استفاده از پوست ماهی به عنوان دور ریز ماهی و افزودن ارزش اقتصادی به آن اهمیت زیادی برای پایداری صنعت شیلات دارد.

مراکز عرضه عمده چرم پوست ماهی

از آنجا که چرم پوست ماهی جزء چرم های کمیاب و خاص به شمار می رود، بنابراین کارخانه ها و تولیدی های آن نیز محدودند. اما اگر قصد کار با چرمی زیبا و جذاب همچون چرم ماهی را دارید، نگران نباشید!

در حال حاضر برخی برندها همچون “چرم شروین” امکان عرضه مستقیم و بدون واسطه این نوع چرم طبیعی را دارند. که شما می توانید سفارش خود را به راحتی ثبت نموده و محصول را به صورت عمده دریافت دارید. به علاوه اینکه فروش چرم پوست ماهی در تمامی شهرهای ایران میسر است و محدودیت مکانی وجود ندارد.

فروش چرم پوست ماهی