فروش اینترنتی چرم گاومیش

چرم گاومیش

چرم گاومیش برای برای تولید چه محصولاتی کاربرد دارد؟ بهترین نوع چرم طبیعی گاومیش در کدام شهرهای ایران تولید و عرضه می گردد؟ فروش اینترنتی و عمده این نوع چرم اصل چگونه است و چطور می توانیم سفارش محصول دهیم؟

چرم گاومیش

کاربرد چرم گاومیش

چرم گاومیش به طور کلی یکی از بادوام ترین و مستحکم ترین انواع چرم های طبیعی به شمار می رود که در ایران تولید و برای خرید و فروش داخلی و حتی سفارش های صادراتی عرضه می گردد. در اینجا به چند نمونه محصولات قابل تولید از چرم گاومیش می پردازیم که البته تنها محصولات نیستند و تولیدکنندگان می توانند با توجه به تجربه و مهارت خود برای تهیه دیگر محصولات نیز از آنها بهره بگیرند.

 • انواع کمربند مردانه و پسرانه
 • تولید دستبند چرمی
 • ساخت کمربند های ورزشی
 • تهیه صندلی های خاص و اسپرتی
 • و …

در حال حاضر بهترین انواع چرم گاومیش طبیعی در تهران و اصفهان تولید و به بازار داخلی و صادراتی عرضه می گردد؛ از این رو، مشتریان می توانند سفارشات خود را چه برای هر کدام از شهرهای ایران باشد و چه صادرات به دیگر کشورها ثبت نمایند تا به راحتی بارشان در شهر مقصد ارسال شود.

چرم گاومیش

شرایط فروش اینترنتی چرم گاومیش

همانگونه که مستحضرید امروزه به جز خرید و فروش به صورت سنتی و حضوری، امکان خرید و فروش اینترنتی برای بسیاری از محصولات و از جمله چرم فراهم گردیده و کار بسیاری از خریداران عمده و خرده را راحت تر کرده است! از این رو لازم است تا شما بیشتر از پیش با فروشگاه های اینترنتی معتبر و نحوه خرید و فروش خرده و عمده اینترنتی آشنا باشید. “چرم شروین” یکی از برندهایی ست که فروش اینترنتی عمده انواع چرم طبیعی و از جمله چرم گاومیش را هم داراست.
برای خرید از فروشگاه های اینترنتی به چند نکته مهم حتما توجه فرمایید تا بار سفارش داده شده به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی و مشکلی در هر شهری که هستید به دستتان برسد:

 • سایت حتما دارای نشان اعتماد الکترونیکی باشد.
 • سایت میبایست نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را دارا باشد.
 • حتما شماره تماس ثابت یا موبایل روی سایت فروشگاه باشد؛ تا امکان پیگیری و بررسی سفارش باشد.
 • می توانید پیش از سفارش نیز برای مشاوره رایگان و همینطور اطمیان بیشتر با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا با خیالی آسوده خریدتان را انجام دهید.

توجه داشته باشید که پس از واریز وجه محصول مورد سفارش شما بسته بندی و ارسال خواهد شد؛ بنابراین شماره تماسی که ارائه می دهید حتما پاسخگو باشد تا بار به راحتی در اختیارتان قرار گیرد.

همچنین می توانید از طریق کلیک بر روی دکمه زیر سفارش خود را در سایت چرم شروین ثبت نمایید تا پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته شود و با به دستتان برسد.

,

صادرات پوست چرم شترمرغ طبیعی به ترکیه

صادرات پوست چرم شترمرغ

صادرات پوست چرم شترمرغ به چه کشورهایی صورت می گیرد؟ ایران چقدر قابلیت تولید چرم شترمرغ طبیعی را دارد؟ شرایط صادرات این نوع چرم اصل به ترکیه چگونه است؟ میزان خرید و فروش سالیانه این نوع چرم و صادرات آن چگونه است؟

صادرات پوست چرم شترمرغ

پوست چرم شترمرغ طبیعی تولید ایران

چرم شترمرغ یکی از لوکس ترین چرمهای طبیعی و اصل است که ایران جزء برترین تولیدکنندگان آن به شمار می رود. از آنجا که به دلیل شرایط جغرافیایی و آب و هوایی کشور ایران، پرورش شترمرغ رونق خوبی دارد؛ لذا سعی بر این شده تا در دنیای چرم بهترین چرمها از شترمرغ تهیه شود که علاوه بر عرضه در داخل کشور و خرید و فروش داخلی، امکان صادرات به دیگر کشورها و از جمله ترکیه فراهم آید تا هم محصولات تولیدی ایران به کشورهای دیگر عرضه شود و هم نقش خوبی در ارزآوری و صادرات غیرنفتی ایفا کند.

صادرات پوست چرم شترمرغ

شرایط صادرات پوست چرم شترمرغ

برای اینکه انواع چرم طبیعی و از جمله چرم شترمرغ (چه پوست بدن و چه ساق پای آن) به کشورهای دیگر صادر شوند می بایست یک سری ویژگی ها داشته باشند که در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • بدون سوراخ و آسیب بودن پوست خام (چه پوست چرم بدن، و چه ساق پای حیوان)
 • دباغی مناسب و کاملا صنعتی
 • قابلیت تولید در حجم بالا
 • امکان دباغی و تولید چرم کراست و فینیش (با رنگبندی متنوع) و مرغوبیت بالا

جالب است بدانید که ترکیه تنها کشوری نیست که می تواند مقصد چرمهای شترمرغ ایرانی باشد؛ بلکه کشورهای اروپایی، آسیایی، کشورهای حوزه CIS و … جزء تقاضاکنندگان برای واردات این چرم طبیعی لوکس به شمار می روند. و بد نیست بدانید که براساس سخنان معاون پیشین وزیر کشاورزی، سالانه حداقل ده تا 15 هزار تخته چرم شترمرغ از ایران صادر می شود، که ارزآور بسیار خوبی برای کشور می تواند داشته باشد.
از این رو صادرکنندگان و تاجران می توانند به راحتی سفارش محصول دهند و خرید خود را انجام دهند. اما باید حتما به این مسئله توجه داشته باشند که برای خریدشان به مراکز دست اول و صدالبته معتبر مراجعه کنند تا بتوانند خرید خوبی را تجربه کنند و کارشان ادامه دار باشد. خرید از شرکت ها و برندهایی مانند چرم شروین که عرضه مستقیم از کارخانه دارند، موجب می شود تا مشتریان بتوانند هرآنچه مدنظر دارند سفارش دهند و از سوی دیگر، قیمت ها نسبت به کیفیتی که خریداری می کنند بسیار مناسبتر خواهد بود.

فروش عمده پوست چرم گوساله

پوست چرم گوساله

پوست چرم گوساله چه کاربردی دارد و در واقع برای ساخت چه محصولاتی به از آنها استفاده می شود؟ شرایط خرید و فروش عمده این چرم ها چگونه است؟ در کدام شهرهای ایران عرضه عمده و مستقیم چرم گوساله انجام می پذیرد؟

پوست چرم گوساله

کاربرد و قابلیت پوست چرم گوساله

پوست چرم گوساله همانگونه که می دانید در چرم گاوی در سایز کوچکتر و کمی لطیف تر است. بنابراین کاربردها و قابلیت های زیادی دارند، و برای تولید محصولات متنوعی از آنها بهره گرفته می شود. در اینجا به بخشی از اصلی ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • پوست چرم تزیینی گوساله
 • پوست چرم گوساله برای تولید محصول

توجه داشته باشید که پوست چرم گوساله نسبت به چرم گاوی ظریف تر و نازک تر است و همینطور انعطاف پذیری بیشتری دارد. همچنین سایز این چرمها نسبت به نوع گاوی کوچکتر است. بنابراین در زمان خرید می بایست تمامی آیتم های موردنظرتان را چک کنید تا دقیقا همان چیزی را خریداری کنید که لازم دارید.

البته برای تولید محصولات متنوع می توانید هم چرم گوساله کمک بگیرید و هم از چرم گاوی، تغییر بسیار زیادی در این خصوص در نهایت کار ملاحظه نخواهید کرد. به علاوه اینکه امکان سفارش این نوع چرم با رنگ بندی مختلف نیز وجود دارد و تولیدکنندگان و صادرکنندگان می توانند متناسب با محصولی که قرار است تولید شود خرید خود را انجام دهند و ثبت سفارش نمایند. البته برای رنگ های خاص، حتما می بایست حجم بالای 500 تا 1000 فوت باشد تا در بخش تولید کارخانه قابل تولید و عرضه گردد.

پوست چرم گوساله

مراکز فروش عمده پوست چرم گوساله

خوشبختانه چرم گوساله یکی از انواع چرمهایی ست که ایران جزء برترین ها در دباغی و تولید آنهاست. بنابراین اگر از کارخانه ها و مراکز مطمئن و معتبر خرید کنید، می توانید با خیالی آسوده برای تولیدات خود از آنها بهره بگیرید. حتی صادرکنندگان عزیز می توانند سفارش چرم دباغی شده گوساله و گاوی خود را ثبت نمایند و به کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، روسیه، چین، کشورهای آسیایی و اروپایی و … صادر کنند.
اگر قصد خرید عمده انواع چرم طبیعی (و از جمله پوست چرم گوساله) را برای داخل کشور یا صادرات دارید، پیشنهاد می شود برای اینکه مراحل سفارشات تا رسیدن محصول به دستتان به خوبی انجام شود و همینطور چرم را به طور دست اول و بدون واسطه خریداری کنید، از شرکت های بازرگانی فعال در حوزه چرم کمک بگیرید. “چرم شروین” یکی از برندهایی ست که شما می توانید به راحتی و بدون مشکل ثبت سفارشتان را انجام داده و حتی پس از آن از طریق راه های ارتباطی با واحد فروش و پشتیبانی تا زمان تحویل سفارش در ارتباط باشید.

خرید عمده چرم مصنوعی ساده

چرم مصنوعی ساده

چرم مصنوعی ساده یکی از انواع پرطرفدار چرم های مصنوعی محسوب می شود که این روزها با توجه به کاربرد زیادی که دارند مورد استقبال بسیاری از تولیدکنندگان محصولات چرمی در سطح کشور قرار گرفته اند. در این نوشتار قصد داریم به بررسی انواع چرم مصنوعی ساده و شرایط خرید و فروش عمده این نوع چرمها بپردازیم. با ما همراه باشید.

چرم مصنوعی ساده

کاربرد انواع چرم مصنوعی ساده

چرم های مصنوعی کاربرد مختلفی دارند که در اینجا به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد تا آشنایی اجمالی با آن پیدا کنید:

 • تولید انواع کیف
 • تولید انواع کفش
 • ساخت مبلمان و روکش صندلی
 • دوخت لباس های چرمی زنانه و مردانه
 • تهیه اکسسوری های تزیینی

به روز باشید…

یادداشت

توجه داشته باشید که چرم های مصنوعی ضخامت های متفاوتی دارند که آنها را برای تولید محصولات مختلف مناسب می سازد؛ از این رو حتما در زمان خرید به این مسئله نظر داشته باشید و ضخامت مورد نیاز خود را از فروشنده درخواست نمایید.

چرم مصنوعی ساده

تقسیم بندی چرم مصنوعی با توجه به پشت آن

یک تقسیم بندی شاید متفاوتی که برای چرم ها وجود داشته باشد اینست که آنها را براساس قسمت پشت چرم دسته بندی می کنند؛ البته این موضوع فقط و فقط در چرم های مصنوعی وجود دارد و برای چرم طبیعی صدق نمی کند. در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • پشت پارچه
 • پشت نمدی
 • پشت جودون

چرم مصنوعی ساده

شرایط خرید عمده چرم مصنوعی

شاید وقتی اسم “خرید عمده” یا “فروش عمده” را می شنوید بیشتر به یاد بنکداران و عمده فروشانی که در یک راسته بازار هستند بیوفتید! اما جالب است بدانید که امروزه یک سری شرکت های بازرگانی هستند که به طور مستقیم از کارخانه این سفارشات را به مشتریان عرضه می کنند و از جهت مکانی و حتی زمانی هم هیچ محدودیتی ندارند؛ و به این ترتیب دسترسی برای تمام شهرهای ایران و حتی خارج از کشور فراهم می باشد و به راحتی می توانند هر آنچه را که مدنظر دارند سفارش داده و خرید کنند. حتی شما می توانید از طریق کلیک بر روی دکمه زیر ثبت سفارشتان را انجام داده و واحد پشتیبانی چرم شروین پس از دریافت سفارش شما محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به دستتان خواهند رساند.

فروش اینترنتی چرم پوست ماهی ایران

چرم پوست ماهی ایران

چرم پوست ماهی ایران چه مزایایی در تولید منسوجات چرمی دارد؟ چرم ماهی برای تولید کدام محصولات مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد آنها چیست؟ شرایط فروش اینترنتی این محصول و تحویل آن چگونه است؟ بهترین نوع چرم پوست ماهی را از کجا بخریم؟

چرم پوست ماهی ایران

مزیت های استفاده از چرم پوست ماهی

چرم پوست ماهی یک نوع نادر در حوزه چرم محسوب می شود. سطح پوست اغلب بسیار کوچک است. قدرت کشش چرم پوست ماهی تا 90 نیوتن می رسد. اصالت و تاریخچه تولید پوست چرم ماهی توسط افراد نانایی از سیبری شرقی ست که به طور سنتی لباس چرم ماهی را تولید می کرده اند. و اما مزایای اصلی چرم پوست ماهی:

 • مقاوم در برابر آب: زیرا چرم ماهی غنی از روغن است.
 • محصول جانبی بخش کشاورزی است و از نظر محیط زیستی مورد تأیید می باشد.
 • صرفا برای تولید این چرم موجود را از بین نمی بریم.
 • هیجان انگیز ترین چرم در 20 سال گذشته است که در دنیای صنعت مد ظاهر شده است.
 • چرم پوست ماهی ایران بسیار محکم و بادوام است.
 • پوست چرم ماهی می تواند بخشی از راه حل برای کمبود مواد اولیه برای چرم باشد.
 • پوست ماهی که به عنوان یک محصول جانبی اقتصادی و ارزشمند از صنعت ماهی شناخته می شود.
 • استفاده از زباله های دور ریز ماهی و افزودن ارزش اقتصادی به آن اهمیت زیادی برای پایداری صنعت شیلات دارد.
یادداشت

تولیدکنندگان این نوع چرم طبیعی به عنوان دوستدار طبیعت و محیط زیست شناخته می شوند؛ چرا که این محصول از دور رویز از تولیدات پرورش ماهی می باشد.

چرم پوست ماهی ایران

موارد کاربرد پوست چرم ماهی

 • تولید کیف و کفش چرمی
 • ساخت اکسسوری های چرمی شیک
 • ترکیب با چرم های دیگر همچون چرم گاوی و چرم بزی برای تولید نهایی محصولی شیک و جذاب
 • دکمه های چرمی
 • قاب موبایل و تبلت
 • دکمه سردست
 • جاکلیدی و جاسوئیچی
 • بند ساعت
 • ساخت دستکش
یادداشت

نکته قابل توجه اینکه، این چرمها در رنگ های بسیار متنوعی تولید و به بازار جهت خرید و فروش عرضه می گردند؛ از این رو برای تمامی تولیدات زنانه و مردانه می توانند مناسب باشند و محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

چرم پوست مار ایران

مراکز عرضه و فروش چرم پوست ماهی ایران

در حال حاضر در ایران تنها کارخانه های محدودی امکان تولید چرم پوست ماهی را دارند اما با این حال، علاقه مندان به چرم های خاص و در عین حال طبیعی و جذاب اصلا نگران نباشند! هم اکنون یک سری شرکت های بازرگانی فعال در حوزه چرم، همچون چرم شروین فروش این چرمها را به صورت اینترنتی و در تمام کشور فراهم آورده اند. از این رو، مشتریان و تاجران عزیز در هر کجا که باشند بدون محدودیت مکانی و حتی زمانی می توانند سفارش خود را از طریق بخش ثبت سفارشات ثبت نموده و محصول را در شهر مورد نظر تحویل بگیرند.

چرم مصنوعی روکش صندلی تولید ایران

تولید چرم مصنوعی

تولید چرم مصنوعی در ایران در کدام شهرها انجام می گیرد؟ مناسبترین انواع چرم مصنوعی برای روکش صندلی خودرو یا روکش صندلی اداری کدامند؟ برای سفارش و خرید هر کدام انواع چرم مصنوعی مخصوص روکش صندلی چه مراکزی مناسبترند؟

تولید چرم مصنوعی

انواع چرم مصنوعی روکش صندلی

امروزه ایران یکی از کشورهایی ست که علاوه بر تولید انواع چرم طبیعی که با کیفیت و مرغوبیت بالایی در سطح کشور تولید و عرضه می شوند، چرم های مصنوعی مختلفی از جمله چرم ویژه مبلی و روکش صندلی خودرو و … را در کارخانه های معتبر تولید و به بازار جهت خرید و فروش ارائه می کند.
شاید جالب باشد بدانید که این چرمها نیز مانند چرم طبیعی و اصل دارای ضخامت مختلفی هستند که به این ترتیب آن را برای ساخت محصولات متنوع مناسب می کنند. به عنوان مثال، چرم مصنوعی روکش صندلی نیاز به ضخامتی حدودا 0.75/ 0.85/ و نهایتا 0.90 دارند.

یادداشت

البته ناگفته نماند که چرم مبلی و روکش صندلی می بایست حتما از قدرت کشسانی خوبی برخوردار باشد تا در حین کار و پس از آن در زمان استفاده از محصول دچار مشکل و پارگی نشود.

خوشبختانه امروزه تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ این نوع چرمها دیده می شود که به این ترتیب به مشتریان اجازه می دهد براساس سلیقه و سفارشات تولیدی خود نمونه ها را انتخاب و خرید کنند.
در حال حاضر بیشترین تولید چرم مصنوعی در کارخانه های چرم مصنوعی تهران صورت می گیرد.

تولید چرم مصنوعی

نحوه سفارش و خرید چرم مصنوعی روکش صندلی

در حال حاضر یک سری شرکت های بازرگانی همچون “چرم شروین” عرضه مستقیم و بی واسطه انواع چرم مصنوعی روکش صندلی را در طرح ها و رنگهای متنوع به صورت عمده در سراسر کشور دارد. که به این ترتیب مشتریان می توانند به راحتی با ارتباط با واحد پشتیبانی و ثبت سفارش خود در هر شهری که باشند محصول را بدون محدودیت در مقصد مورد نظر تحویل بگیرند. و حتی مشتریان می توانند با پرداخت آنلاین سفارش خود را در هر ساعت و زمانی از شبانه روز ثبت نمایند.

قیمت کاپشن چرم گوسفندی طبیعی

کاپشن چرم گوسفندی

کاپشن چرم گوسفندی برای خانم ها مناسب است یا آقایان؟ چرم طبیعی گوسفندی ویژه تولید لباس چه رنگ بندی و انواعی دارد؟ قیمت هر کدام از انواع کاپشن های این چرم اصل چگونه تعیین می شود؟

کاپشن چرم گوسفندی

انواع کاپشن چرم طبیعی مردانه

یکی از انواع کاپشن هایی که امروزه آقایان می پسندند و با استقبال زیادی هم روبرو شده، طرح های اسپرت و جذابی هستند که مدل های بسیار متنوعی هم دارند. و در کنار طرح های رسمی و اداری تولید و به بازار خرید و فروش شهرهای مختلف عرضه می گردند.

یادداشت

یکی از مهمترین سوالاتی که برای مشتریان کاپشن های چرم طبیعی پیش می آید اینست که بهترین نوع چرم طبیعی برای دوخت کاپشن چیست؟ در اینجا به این سوال پاسخ خواهیم داد:

چرم گاوی
چرم بزی
چرم گوسفندی
که البته هرکدام مزایای خاص خود را دارند و برای انتخاب نوع چرم بهترین کار اینست که با متخصصان این حوزه مشورتی داشته باشید.

کاپشن چرم گوسفندی

خرید کاپشن چرم گوسفندی مردانه

چرم گوسفندی برای پالتو و کاپشن های مردانه و زنانه هم استفاده می شود و از آنجا که چرم گوسفندی دارای چربی بیشتری نسبت به چرم گاوی و بزی ست، بنابراین نرمی و انعطاف پذیری بالاتری هم دارد و معمولا برای کاپشن های چرمی طرح اسپرت گزینه خوبی به شمار می رود.
برای سفارش و خرید این کاپشن ها شما می توانید به صورت عمده و حتی تک ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی چرم شروین داشته باشید.

یادداشت

و خبر مهمتر اینکه حتی شما می توانید مدل مدنظر خود را هر آنچه که می پسندید برای واحد فروش چرم شروین ارسال کنید و پس از آماده شدن محصول، آن را در هر شهری که بخواهید تحویل بگیرید.

قیمت کاپشن چرم گوسفندی طبیعی مردانه

قیمت کاپشن های چرم طبیعی براساس نوع چرم و البته درجه کیفیت و مرغوبیت آن مشخص می شود. هرچند ناگفته نماند که نوع آستری و یراق آلاتی که برای دوخت کاپشن مورد استفاده قرار می گیرد نیز حائز اهمیت می باشد. همانگونه که ذکر شد چرم گوسفندی به طور ذاتی چربی بیشتری دارد و به همین دلیل نرمی و لطافت بالایی دارد و برای تولید محصولات و لباسهای چرمی که نیاز به انعطاف بیشتر دارند، کاملا مناسب به نظر می رسد. هرچند اگر سفارش خرید خود را به مراکز دست اول و بدون واسطه بدهید، قطعا قیمت نهایی مناسبتر خواهد بود.

فروش آنلاین انواع چرم گاوی طبیعی تزیینی

فروش انواع چرم طبیعی گاوی

فروش انواع چرم طبیعی گاوی مدل های تزیینی در چه مراکزی انجام می گیرد؟ این مدل چرمهای گاوی چه کاربردها و کارایی دارند؟ برای سفارش آنلاین و خرید هرکدام از انواع چرمهای تزئینی چه باید بکنیم؟

فروش انواع چرم طبیعی گاوی

انواع مدل چرم طبیعی گاوی

چرم طبیعی گاوی انواع و مدلهای مختلفی دارند که بستگی به محصولی که بخواهید از آن تولید کنید قطعا درجه ضخامت و به طور کل شرایط آن فرق می کند. در اینجا کوتاه اشاره ای به انواع این مدلها خواهیم داشت:

 • چرم گاوی کفشی
 • چرم گاوی کیفی
 • چرم گاوی مبلی
 • چرم گاوی اشبالت
 • چرم گاوی تزیینی

در این نوشتار ما می خواهیم راجع به چرم های گاوی طبیعی تزیینی شرایط فروش انواع چرم طبیعی گاوی از این نوع صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

فروش انواع چرم طبیعی گاوی

کاربرد چرم طبیعی گاوی تزیینی

در حال حاضر چرم گاوی تزیینی یکی از شیک ترین و جذاب ترین انواع چرمهای طبیعی ست که این روزها حتی جایگزین خوب و باصرفه ای برای فرش و قالیچه و حتی رومیزی هستند! البته ناگفته نماند که این چرم فرش ها سایزهای مختلفی هم دارند که شما می توانید متناسب با فضای موجودتان اندازه چرم را انتخاب کنید. به علاوه اینکه رنگ های سفید مشکی و کرم قهوه ای دارند که طرح و نقش متنوعی را هم رقم می زنند. همین موضوع موجب شده تا طراحان دکوراسیون نیز به این محصول جذاب و زیبا توجه ویژه ای داشته باشند و برای افزایش جذابیت و زیبایی دکوراسیونی که طراحی می کنند، از آنها بهره بگیرند.
همچنین برای اطمینان از کیفیت چرم ها پیشنهاد می شود حتما به مراکزی مراجعه داشته باشید که معتبر باشند و نمونه های آنها را به صورت تصویری حتما دریافت کنید. در زیر یکی از نمونه چرمهای تزیینی گاوی چرم شروین ارسال شده برای یکی از مشتریان را مشاهده می کنید.

نحوه سفارش آنلاین چرم گاوی تزیینی

فروش انواع چرم طبیعی گاوی و از جمله نوع تزیینی آن در حال حاضر به صورت اینترنتی و بدون حضور در محل فروشگاه یا انبار هم امکان پذیر شده و مشتریان می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودند سفارش خود را ثبت کرده و به این ترتیب محصول مدنظر را بدون توجه به مکان و زمان در هر جای ایران و دنیا که باشند خریداری و دریافت کنند. این موضوع نقش مؤثری در صرفه جویی زمانی، هزینه ای و … دارد و به همین خاطر بسیاری در دنیای امروز ترجیح می دهند سفارششان را ثبت کنند.
شما هم اکنون از طریق دکمه زیر می توانید به راحتی هر میزانی که خرید دارید، سفارش خود را ثبت و پرداخت را انجام دهید.

خرید چرم گاوی ارزان

چرم گاوی ارزان

چرم گاوی ارزان در کدام شهرهای کشور خرید و فروش می شوند؟ دلیل اصلی ارزان بودن چرم گاوی در برخی فروشگاه ها چیست؟ کدام انواع چرم گاوی بیشترین طرفدار و مشتریان را دارند؟
در این نوشتار قصد داریم به مدل های مختلف چرم گاوی بپردازیم که پرطرفدار هستند و البته بررسی کنیم که چه معیارها و عواملی بر قیمت آنها تأثیرگذار است که برخی ارزان و برخی گرانتر در بازار عرضه می شوند.

چرم گاوی ارزان

انواع چرم گاوی تولید ایران

در اینجا تنها به صورت تیتروار به انواع چرم های گاوی که در ایران قابلیت تولید دارند اشاره می کنیم، و سپس مدلهای پرطرفدار را براساس بررسی میزان خرید و فروشهای داخلی و حتی صادراتی بررسی خواهیم کرد:

 • چرم گاوی کیفی
 • چرم گاوی کفشی
 • چرم گاوی کمربندی
 • چرم گاوی مبلی
 • چرم گاوی اشبالت
 • چرم گاوی نبوک

در این میان چرم های گاوی کیفی و نیز کفشی بیشترین آمار خرید و فروش را در طی بررسی ها نشان داده اند. و جالب است بدانید البته این موضوع صرفا برای سفارشات داخلی نیست و در سطح صادراتی نیز همین 2 نوع از چرمهای گاوی رده های بالایی را به خود اختصاص داده اند.

چرم گاوی ارزان

چرم گاوی ارزان از کجا بخریم؟

اگر شما فروشگاه چرمی در هر کدام از شهرهای ایران دارید و یا حتی قصد صادرات هر کدام از انواع چرم را به دیگر کشورها داشته باشید، توصیه می شود که حتما از مراکزی خرید کنید که ترجیحا دست اول و بدون واسطه باشند. این موضوع نکته مهمی ست که می بایست حتما به آن توجه داشته باشید، چرا که قطعا روی قیمت تأثیرگذار است. اما تنها عامل نیست.
ارزان بودن چرم گاوی با چند معیار بیشتر مشخص می شود:

 • دست اول بودن مرکز خرید
 • درجه کیفیت محصول
 • بالا بودن حجم سفارش

البته ناگفته نماند که این امکان وجود دارد که چرم گاوی درجه یک و مرغوبی خریداری کنید اما با قیمت ارزان! که همان 2 عامل دیگری که ذکر شد نقش پررنگ تر را ایفا می کنند. پس با اطمینان یافتن از مرکز خریدی که چرمتان را سفارش می دهید، می توانید چرمی باکیفیت اما ارزان خریداری کنید.
خبر خوب اینکه در حال حاضر یک سری شرکت های بازرگانی فعال در حوزه چرم، همچون “چرم شروین” با عرضه مستقیم و بی واسطه انواع چرم طبیعی و از جمله گاوی، می توانند به راحتی شما را تا پایان خریدتان همراهی کنند و این اطمینان را به شما بدهند که محصول خریداری شده مرغوب و نیز دارای قیمت پایه می باشد.